Stravování v Penzionu U Raka

Nabízíme Vám stravování formou kontinentálních snídaní, polopenzí, případně po dohodě i plné penze. Pro naše hosty vždy připravujeme speciality z naší kuchyně s pestrým jídelníčkem.

Snídaně v Penzionu U raka

připravujeme dle denní nabídky z řady čerstvých sýrů, uzenin, teplých párků, míchaných vajec, čerstvého pečiva, ovocných či bílých jogurtů, ovoce. Střídáme teplé a studené snídaně. K pití podáváme čaj a kávu. Snídaně je kontinentální, servírovaná od 08:00 do 09:00 hodin.

Večeře v Penzionu U raka

nabídneme Vám jednotné večerní menu …. Po dobu svého pobytu ochutnáte speciality naší kuchyně. Polévku servírujeme dle denní nabídky, poté následuje hlavní teplé jídlo. Pokud však budete chtít na závěr sladkou tečku v podobě dezertu, palačinky či zmrzliny neváhejte se zeptat (nejsou zahrnuty v ceně). Večeře podáváme od 18:00 do 19:00 hodin.

 

!!! Připravujeme menu pro více osob, rautové pohoštění, oslavy narozenin na objednávku!!!

 

Přijďte se k nám ohřát z běžek, lyží či procházky…

Rozhodli jsme se, že ani v zimě nepolevíme!!! Nejen, že se můžete u nás ohřát teplými nápoji v podobě horkého čaje, griotky, kávy, ale i lze přitvrdit, a to naší oblíbenou horkou hruškou s vodkou, která Vás může zahřát nejen během dne, ale i v pozdních večerech. Dále se můžete naplnit polévkou z kuchyně naší paní domácí a dalších jídel, popřípadě dezertů…

 

!!! V DOBĚ TEPLÉHO ČASU!!!

Zahradní restaurace našeho penzionu v provozu od května do září

V letních měsících je pro naše hosty i pro veřejnost otevřena zahrádka. Po celý den i večer zde naleznete nabídku specialit nejen z grilu, ale i polévek, hotovek, zmrzlinových pohárů a jiných dezertů. Osvěžit se můžete vždy vychlazeným točeným pivem, kofolou nebo malinovkou a jinými nealkoholickými i alkoholickými nápoji.

 

Fotogalerie stravování v penzionu U raka – UPRAVUJEME