Naše služby

Restaurace

V našem penzionu Vám budou k dispozici prostory restaurace vybavené nejen s cca 25-ti místy k sezení s TV, SAT, DVD, ale i WiFi internetovým připojením. K bezplatnému zapůjčení nabídneme velké množství DVD filmů a pohádek, společenských a karetních her, jak pro děti, tak i pro dospělé. Prostory restaurace mohou být poskytnuty pro firmy k obchodním schůzkám, prezentacím, školením a dalším akcím. Zajišťujeme rauty, svatby, rodinné a další oslavy (nutno objednat předem)…

Parkování

Penzion U raka Vám poskytne až 15 parkovacích míst přímo před penzionem, které jsou v nočních hodinách osvětlené. Cena této služby je 30 Kč za jeden den parkování.

Sport

Pro naše hosty je v prostorách domu úschovna sportovního náčiní, kde si můžete uložit kola, kočárky pro děti, in-line brusle a v zimním období pak lyže, snowboardy, běžky, boby nebo sáňky. Tato služba je bezplatná.
Nenáročným hostům je možné zapůjčit lyže a boty (nutno domluvit předem). V letních měsících je možné bezplatně zapůjčit opalovací lehátka, koule na petang a další sportovní náčiní. Odpočívat můžete i na jedné ze dvou houpaček.

Pro Vaše mazlíčky

V našem rodinném penzionu jsou čtyřnozí mazlíčci vždy vítáni. Pro Vaše čtyřnohé mazlíčky je za domem velká louka s oploceným tzv. domácím Agility. Zde se mohou Vaši pejsci vyběhat a vyřádit.

Služby – Rodinám s pejsky po dohodě nabízíme hlídání, základní výcvik, také poradenskou službu – tuto je potřeba domluvit před příjezdem. Ceník za poskytované služby pro čtyřnohé členy rodiny přikládáme na požádání do mailu.