Naše služby

STRAVOVÁNÍ

Nabízíme Vám stravování formou kontinentálních snídaní, polopenzí, případně po dohodě i plné penze. O naše hosty se stará Dáša, která je známá svou vynikající kuchyní. Po domluvě není problém nachystat oslavu, raut či třeba svatbu.

ZAHRÁDKA A VÝDEJNÍ OKÉNKO

Naše výdejní okénko funguje celoročně. U nás si můžete vybrat z široké nabídky teplých či studených nápojů, meníček nebo dezertů. V letních měsících vás rádi přivítáme na naši zahrádce, kde si i malé děti přijdou na své.

RESTAURACE

Prostory restaurace s cca 25-ti místy k sezení se smart TV, WiFi. Nabídka společenských a karetních her, jak pro děti, tak i dospělé. Prostory restaurace mohou být poskytnuty pro firmy k obchodním schůzkám, prezentacím, školením a dalším akcím.

PARKOVÁNÍ

Penzion U raka Vám poskytne až 15 parkovacích míst přímo před penzionem, které jsou v nočních hodinách osvětlené. Cena této služby je 50,- Kč za jeden den parkování v zimní sezóně. Pro naše hosty zdarma.

SPORT

Pro naše hosty je v prostorách domu tzv. lyžárna, kde si můžete uložit také kola, kočárky pro děti, in-line brusle a v zimním období samozřejmě lyže, snowboardy, běžky, boby nebo sáňky. Tato služba je bezplatná.
Nenáročným hostům je možné zapůjčit lyže a boty (nutno domluvit předem). V letních měsících je možné bezplatně zapůjčit opalovací lehátka, koule na petang a další sportovní náčiní. Odpočívat můžete i na jedné ze dvou houpaček.

 

 

FOTOGALERIE

Přejít na začátek